صفحه اصلی روند بهسازی آزمایشگاه و اتاق عمل آنژیوگرافی بیمارستان امام(ره) اهواز بررسی شد
مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز
  سه‌شنبه, 28 دی 1400
 • English
 • ساعت : ۱۹:۴۹:۳۶
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ 
 • تعداد بازدید : 102
روند بهسازی آزمایشگاه و اتاق عمل آنژیوگرافی بیمارستان امام(ره) اهواز بررسی شد
مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز روند اجرای پروژه های بهسازی آزمایشگاه و اتاق عمل آنژیوگرافی این بیمارستان را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز دکتر علی خوانین در بازدید از این دو پروژه اظهار کرد: پروژه های بازسازی اتاق عمل آنژیوگرافی و مجموعه آزمایشگاه های بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز در ماه گذشته آغاز شد.

وی ادامه داد: در انجام این دو پروژه به گونه ای برنامه ریزی شده که هرچه سریع تر عملیات اجرایی در آنها پایان یافته و این دو بخش با تمام ظرفیت مجددا وارد چرخه ارائه خدمات شوند، هرچند که آزمایشگاه با توجه به نوع خدمات خود در حال حاضر نیز در حال ارائه خدمات است و بصورت موقت از دیگر فضاهای این بخش به منظور بررسی آزمایش های مراجعین استفاده می شود.

خوانین گفت: برای هر یک از این دو پروژه، بالغ بر 30 میلیارد ریال و در مجموعه 60 میلیارد ریال اعتبار، در نظر گرفته شده است و در حال حاضر دو پروژه با سرعت در حال اجراست، تمام تلاش خود را بکار می گیریم که هر چه سریعتر عملیات اجرایی در این دو پروژه به پایان برسد و ارائه خدمات، با استاندارد و کیفیت بالاتر از گذشته، در آنها مجددا آغاز شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  6.0.3.0
  V6.0.3.0