صفحه اصلی آزمایشگاه بیمارستان امام اهواز بازسازی می شود
مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز
  سه‌شنبه, 28 دی 1400
 • English
 • ساعت : ۱۸:۱۲:۱۱
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ 
 • تعداد بازدید : 119
آزمایشگاه بیمارستان امام اهواز بازسازی می شود
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز از آغاز پروژه بازسازی مجموعه آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز خبر داد.

دکتر علیرضا قنبران اظهار کرد: مجموعه آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز دارای آزمایشگاه های سرلوژی، بیوشیمی، هورمون شناسی، میکروب شناسی، یورین، پاتولوژی، قارچ شناسی و بانک خون است و در پروژه بازسازی این مجموعه تمام آزمایشگاه ها، بانک خون، قسمت ها پذیرش و جوابدهی، رختکن ها، محل اسریلیزاسیون و شستشو مورد بهسازی قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در پروژه بهسازی مجموعه آزمایشگاه بیمارستان امام اهواز، کلیه کانترها و میزهای آزمایشگاه ها با میزهای پی وی سی استاندارد و ضد اسید جایگزین خواهد شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز گفت: در این پروژه همچنین لوله کشی فاضلاب و برق کشی بصورت کامل تعویض شده و سیستم روشنایی نیز با لامپ های ال ای دی جایگزین خواهد شد.

وی افزود: سیستم سرمایشی و تهویه نیز بهبود خواهد یافت و چندین کولر برای مجموعه آزمایشگاه خریداری و نصب خواهد شد، همچنین با توجه به اهمیت خروج هوای آلوده از محیط آزمایشگاه، کلیه اگزوز فن ها نیز بازبینی و در صورت لزوم ارتقا خواهند یافت.

قنبران گفت: بالغ بر 30 میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده است و در حال حاضر کلیه وسایل و دستگاه های موجود در سالن اصلی آزمایشگاه تخلیه شده و پروژه بهسازی آزمایشگاه از سالن اصلی آغاز شده و به نوبت، دیگر آزمایشگاه ها نیز مورد بازسازی قرار خواهد گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  6.0.3.0
  V6.0.3.0