English يکشنبه, 18 بهمن 1394 English
English
English
 
 
نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
ثبت نام
کد عبور خود را فراموش کرده ام

برگزیده

مقالات

اخبار مهم

اخبار چاپ...
دسته بندی اخبار 
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در مراسم افتتاح پروژه های بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز: افتتاح 124 پروژه دانشگاه در استان به مناسبت دهه فجر  جديد!
امروز 18 بهمن ماه، 6 پروژه به مناسبت دهه فجر و با حضور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در بیمارستان امام خمینی(ره) افتتاح شد.
امروز 15 بهمن ماه سمینار دو روزه تازه های استرابیسم(انحراف چشم) به میزبانی استان خوزستان و شهرستان اهواز برگزار شد.
دچار شدن فرد به حالت هایی مانند خستگي، ضعف، ناتواني، بي اشتهايي، تهوع و يا كاهش وزن می تواند علامت از دست رفتن تدريجي عملكرد سلول های كبدي و ابتلا به سیروز کبد باشد.
آترواسکلروز و فشارخون بالا شایع ترین علت خونریزی بینی در افراد میانسال است؛ کنترل خونریزی بینی در بیماران به شدت خونریزی و شرح حال بیمار بستگی دارد
امروز 12 بهمن ماه، جشن فرارسیدن دهه فجر و سالروز ورود بنیانگذار انقلاب به میهن اسلامی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد.
به مناسبت دهه فجر انجام خواهد شد؛ افتتاح 6 پروژه در بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز 
سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز جزئیات 6 پروژه آماده افتتاح این مرکز در دهه مبارک فجر امسال را تشریح کرد.
فوق تخصص ریه گفت: رعایت رژیم دارویی به عنوان یکی از روش های درمان، برای پیشرفت روند درمان بیماری سل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد؛ سمینار بررسی چالش ها در نازایی 
سمینار بررسی چالش ها در نازایی دارای امتیاز بازآموزی ویژه متخصصین، دکتری مامایی، کارشناس ارشد و کارشناس مامایی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد.
فوق تخصص جراحی شبکیه و لیزر گفت: تاری دید مهم ترین علامت در بیماری های چشمی است بنابراین توصیه می شود برای تشخیص به موقع بیماری، چشم ها به صورت دوره ای معاینه شوند.
برخی بر این باورند که آندوسکوپی تنها برای بیماری های معده کاربرد دارد، این درحالی است که امروزه تنوع آن بیشتر شده و می توان بسیاری از قسمت‌های بدن را با وسایل مشابه بررسی کرد.
صفحه1از38123456...38.بعدي.
برو

خدمات الکترونیکی


 
 
تمامی حقوق این پرتال متعلق به مرکز آموزشی درمانی امام خمینی ره اهواز می باشد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8