عنوان گروه خبري / اخبار مرکز .
  • ساعت : ۱۷:۱۷:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ 
  • کد خبر : ۷۱۷۶۹
در مراسم تکریم و معارفه معاون جدید درمان بیمارستان؛
دكتر موگهی: در آینده ای نزدیك شاهد جهش خوبی در حوزه عملكردی بیمارستان امام(ره) اهواز هستیم
سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز در مراسم تکریم و معارفه معاون جدید درمان بیمارستان، با اشاره به عملکرد اخیر حوزه های مختلف بیمارستان، گفت: با اقداماتی که انجام شد، شاهد جهش بسیار خوبی در تمام حوزه ها و واحدهای مرکز خواهیم بود.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز در مراسم تکریم و معارفه معاون جدید درمان بیمارستان، با اشاره به عملکرد اخیر حوزه های مختلف بیمارستان، گفت: با اقداماتی که انجام شد، شاهد جهش بسیار خوبی در تمام حوزه ها و واحدهای مرکز خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، دکتر ساسان موگهی در این مراسم به بخشی از عملکرد بیمارستان در ایام اخیر اشاره کرد و اظهارداشت: شرایط فعلی مستلزم آن است که بیش از قبل همه با دلسوزی بیشتری نسبت به بیمارستان فعالیت کنیم.

وی به مسئله کسورات بیمه ای اشاره کرد و افزود: خوشبختانه استانداردسازی لازم در این زمینه انجام گرفت و اکنون کسورات بیمه ای با شیب خوبی در حال کاهش و درآمدهای بیمارستان در حال افزایش است.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت: در بحث خرید تجهیزات نیز کمیته خرید در بیمارستان راه اندازی شد. این کمیته با توجه به منابع موجود، تصمیم گیری خواهد کرد که چه مواردی در اولویت خرید قرار دارند و خرید چه مواردی ضرورت ندارد.

موگهی اظهارداشت: در حوزه HIS نیز اقداماتی انجام شده است و در نظر داریم که مسئله دست نویس بودن برگه های آزمایش در این فرایند حل شود و با فعال شدن سیستم پکس نیز بستری فراهم می شود که پزشک بتواند رادیوگرافی ها و موارد دیگر از طریق سیسم کامپپیوتر مشاهده کند و با راه انداری این نرم افزار بیمارستان از چاپ کلیشه برای بیماران بی نیاز شده و این اقدام مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی است.

وی در ادامه به اقدامات تاسیساتی در بیمارستان اشاره کرد و گفت: سرویس کردن کلیه دیزل ژانراتورها، خریداری و نصب ترانس جدید برق با مبلغ 170 میلیون تومان و بهبود وضعیت سیستم سرمایشی مرکزی از جمله اقداماتی است که در حوزه تاسیسات صورت گرفت. در زمینه بهبود سیستم سرمایشی مرکزی، خریداری فن کویل و اگزوزفن ها و سرویس کردن هواسازها در حال انجام است.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز همچنین به فعالیت های عمرانی در حال انجام در بیمارستان اشاره کرد و افزود: اورژانس جدید آماده افتتاح است و اورژانس چشم نیز در حال جا به جایی است.

موگهی گفت: آنچه که مهم است این است که اقدامات ذکر شده در شرایطی در حال انجام است که وضعیت مالی مناسب نیست و کمبود نیروی انسانی وجود دارد.

وی در پایان درباره کمبود نیروی پرستاری در بیمارستان امام(ره) عنوان کرد: برای رسیدن به وضعیت استاندارد در این زمینه، می توان گفت به همان تعداد که هم اکنون پرستار داریم، کمبود پرستار هم داریم. به همین دلیل فشار بسیار زیادی بر سیستم پرستاری وجود دارد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    تمامی حقوق این پرتال خبری و اطلاع رسانی متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز می باشد

    V5.5.2.0