عنوان : برگزاری مرحله دوم مانور اطفای حریق ویژه پرسنل انتظامات در بیمارستان امام(ره)
کد خبر : ۶۹۱۶۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ 
ساعت : ۱۱:۳۰:۴۶
عنوان گروه خبري : اخبار مرکز . اطلاعیه های پرسنلی .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در روز دوم سمینار آموزشی مدیریت بحران و مانور آتشنشانی، بر ضرورت آشنایی با اصول و نکات مهم شیوه های مهار آتش و پیشگیری از بروز خسارت های احتمالی جانی و تجهیزاتی در زندگی و محل کار تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، این سمینار که با هدف آشنایی پرسنل با مفاهیم مدیریت بحران ویژه واحد انتظامات در سالن همایش شهید دکتر رهنمون بیمارستان برگزار شد، فریبا بریهی به عنوان سخنران بخش نخست این سمینار، تاکید کرد: نیروهای انتظامات هنگام وقوع بحران همیشه در خط مقدم مدیریت بحران قرار دارند؛ در کل همه افراد جامعه برای حفظ جان و اموال و فرزاندان خود می بایست این آموزش ها را فرابگیرند تا بتوانند با هرگونه بحرانی به طور مثال آتش سوزی و ... به درستی مقابله کنند.
سوپروایزر آموزشی پرستاری مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز آشنایی پرسنل انتظامات با کدهای ضروری بحران را بسیار مهم دانست و اظهارکرد: همه واحدها به ویژه واحد انتظامات باید با جایگاه و شرح وظایف خود در چارت فرماندهی مدیریت بحران آشنا باشند.


در ادامه این سمینار نیز مانور عملی آتشنشانی به منظور یادآوری نکات مهم و اصول کار با انواع خاموش کننده ها، انواع حریق ها و شیوه های مناسب خاموش کردن آتش های مختلف توسط آقای جباری و واحد آتشنشانی بیمارستان اجرا شد.

تمامی حقوق این پرتال خبری و اطلاع رسانی متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز می باشد

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0