عنوان : اصول كار با سامانه آزمون آنلاین بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز
کد خبر : ۶۵۴۵۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ 
ساعت : ۱۰:۲۳:۴
عنوان گروه خبري : اخبار مرکز . اطلاعیه های پرسنلی . اخبار آموزشی .

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

 

روش کار و نحوه ثبت نام در آزمون های آنلاین برای کارکنان کادر درمانی و غیردرمانی بیمارستان امام(ره) اهواز تشریح شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، با توجه به برگزاری سمینارهای متعدد آموزشی در بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز و لزوم برگزاری آزمون در دو مرحله قبل و بعد از سمینار، سامانه آزمون آنلاین با هدف کاهش مصرف کاغذ و الکترونیکی کردن این اقدامات، راه اندازی شد. بدین ترتیب اطلاع رسانی در خصوص نحوه کار با این سامانه در دستور کار واحد پرستاری بیمارستان قرار گرفت.

 

مراحل ورود به سامانه و ثبت نام در آن به شرح زیر آمده است:

 

کاربر ابتدا می بایست تنها از از طریق مرورگرMozilla firefox  وارد سامانه شود؛ برای این منظور باید به نشانی اینترنتی   http://imamazmoon.ajums.ac.ir  مراجعه کند. چنانچه کاربر از سیستم های کامیپوتری متصل به اینترنت بیمارستان استفاده می کند، باید اینترنت را قطع کند تا سامانه بارگذاری شود.

 

پس از بارگذاری صفحه ورود به سامانه، دو کادر روی صفحه ظاهر می شود که در شکل زیر مشخص شده، در هر دو کادر کدملی وارد شود.

 

 


اگر در فرایند ورود به سامانه پیام "تارنمای موردنظر یافت نشد" مشاهده شد، بی شک در مراحل انجام ورود به سامانه نقص وجود دارد که باید مشکل کاربر بررسی شود.

 

اگر کاربر هنگام ورود به سامانه و ثبت کدملی، با پیام "شما عضو نیستید و به مدیر سیستم مراجعه نمایید" مواجه شد، لازم است با برگه معرفی مسئول واحد خود به سوپروایزر آموزشی دفتر پرستاری بیمارستان جهت ثبت نام مراجعه کند.

 

بعد از ورود به صفحه سامانه، در ثبت نام اولیه باید تمام آیتم های مورد نظر تکمیل و سپس بر روی عبارت «ذخیره» کلیک شود .

 

جهت شرکت در آزمون با طی کردن همه مراحل ذکرشده، به محض ورود به سامانه کادر زیر به صورت نمونه نمایان می شود و کارنامه بعد از اتمام آزمون بر روی صفحه ظاهر می شود .

 

 

 

کاربران باید توجه داشته باشند که نمره آزمون پره تست ممکن است هر نمره ای باشد ولی نمره پست تست بالای 60 مورد قبول دانشگاه و سیستم می باشد، در غیر اینصورت امتیاز محاسبه نمی گردد .

 

همچنین در صورت عدم شرکت در سمینار یا کارگاه، سامانه به صورت خودکار آزمون شخص موردنظر را حذف می کند و در صورت تکرار کد کاربری وی لغو می شود.

 

کاربران جهت هرگونه پاسخگویی در مواردی جز نکات فوق، می توانند با شماره داخلی 3294 سوپروایزر آموزشی(بریهی) از ساعت 14-13 تماس بگیرند.


تمامی حقوق این پرتال خبری و اطلاع رسانی متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز می باشد

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0