عنوان : برگزاری سمینار ارگونومی در محیط اداری در بیمارستان امام(ره) اهواز
کد خبر : ۶۴۷۲۸
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ 
ساعت : ۱۲:۲۸:۲۹
عنوان گروه خبري : اخبار مرکز . اخبار آموزشی .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

سمینار آموزشی ارگونومی در محیط اداری ویژه کلیه گروه های درمانی و اداری در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، این سمینار با حضور کارکنان کادر درمان و اداری در سالن همایش شهید دکتر رهنمون به همت سوپروایزر آموزشی برگزار شد و کارشناس بهداشت حرفه ای مرکز نکات لازم و ضروری در زمینه ارگونومی محیط اداری را ارائه کرد.

 

انسان ها دارای ابعاد و اندازه های بدنی گوناگونی هستند و توانمندی ها، محدودیت ها، توان درک، سرعت و مهارت های متفاوتی دارند لذا ارگونومی محیط کار، همان طراحی محیط کار و وظیفه متناسب با ظرفیت کاربران است.

 

در طراحی محیط کار، ارگونومیست ها در تلاشند تا با بالا بردن امنیت و تغییر در وسایل کار و زندگی، سلامت انسان را تامین نمایند.

وضعیت نامناسب بدن حین کار، حرکات تکراری، ابزار کار نامناسب، اعمال نیروی بیش از اندازه و سایر موارد، ریسک فاکتورهای اولیه در بروز مشکلات ارگونومیکی در محیط کار به شمار می رود که برای طراحی مناسب محیط کار، توجه ویژه ای به این موارد می شود.تمامی حقوق این پرتال خبری و اطلاع رسانی متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز می باشد

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0