جمعه, 28 مهر 1396
رو عنوان : در بخش جراحی زنان و مامایی بیمارستان امام(ره) اهواز؛
عنوان : سالانه به بیش از 7500 بیمار بستری خدمت ارائه می شود
کد خبر : ۶۳۱۴۸
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ 
ساعت : ۱۰:۴۴:۳۰
عنوان گروه خبري : اخبار مرکز .


سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت: بیشترین تخت فعال در بخش های بستری بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز به بخش جراحی زنان و مامایی تعلق دارد که طی دو سال اخیر بیش از 15هزار بیمار در این بخش خدمات دریافت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، دکتر کامبیز معصومی در این باره اظهارکرد: همانطور که قبلا ذکر شد این بیمارستان در منطقه جنوبغرب کشور بزرگترین مرکز آموزشی درمانی است و در بخش های تخصصی و فوق تخصصی ارائه خدمات می کند.

 

وی ادامه داد: بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز مرکز ارجاع زنان به شمار می رود، به طور معمول از سراسر استان خوزستان مادران باردار با خطر بالا (high risk ) به این مرکز ارجاع داده می شوند. به همین دلیل بخش جراحی زنان و مامایی یکی از بخش های بسیار فعال این بیمارستان محسوب می شود.

 

سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز عنوان کرد: این بخش با داشتن 50 تخت فعال سالانه بیماران بسیاری را پذیرش می کند به طوری که در دو سال اخیر 15 هزار و 18 بیمار در بخش بستری شده و خدمات درمانی دریافت کردند.

 

معصومی افزود: در سال 94 تعداد 7 هزار و 513 نفر در بخش جراحی زنان و مامایی بستری شده و مراحل درمان خود را سپری کردند. در این سال متوسط ضریب اشغال تخت بخش جراحی زنان به 114 درصد رسید.

 

وی گفت: در سال گذشته(سال 95) نیز تعداد 7 هزار و 505 نفر در بخش جراحی زنان بستری شدند و متوسط ضریب اشغال تخت در مقایسه با سال قبل از آن به 118 درصد افزایش یافت.


تمامی حقوق این پرتال خبری و اطلاع رسانی متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز می باشد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8