چهارشنبه, 5 مهر 1396
عنوان : انجام بیش از 34 هزار جراحی در اتاق عمل جنرال بیمارستان امام(ره) اهواز
کد خبر : ۶۲۸۲۸
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ 
ساعت : ۹:۵۸:۵۵
عنوان گروه خبري : اخبار مرکز .


سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز از انجام بیش از 34 هزار جراحی در اتاق عمل جنرال بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز طی دو سال گذشته خبر داد.


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، دکتر کامبیز معصومی در این باره اظهارکرد: اتاق عمل جنرال بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز دارای تعدادی اتاق عمل است که هر کدام ویژه یک سری اعمال جراحی تخصصی است.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیمارستان امام(ره) اهواز از بزرگترین مراکز آموزشی درمانی جنوبغرب کشور به شمار می رود، بیماران از سراسر استان خوزستان و همچنین استان های دیگر جهت انجام مراحل درمانی مختلف خود از جمله اعمال جراحی به این مرکز مراجعه می کنند.


سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت: در سال 94 تعداد 17 هزار و 119 مورد عمل جراحی در اتاق عمل جنرال بیمارستان انجام شد که این آمار در سال گذشته با افزایش همراه بود. در سال 95 تعداد 17 هزار و 496 مورد عمل جراحی در اتاق عمل جنرال انجام شده است.


معصومی گفت: اتاق عمل جنرال بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز  9 واحد اتاق عمل دارد و در هر واحد اعمال جراحی تخصصی انجام می شود؛ عمل هایی چون ارتوپدی، جراحی اطفال، جراحی زنان، جراحی های عمومی، اعمال جراحی مربوط به اورولوژی، ENT، فک و صورت و عمل های جراحی اورژانسی از جمله این اعمال است که در واحدهای متخلف اتاق عمل جنرال این مرکز انجام می شود.


وی اظهار کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز سالانه پذیرای بسیاری از بیماران بوده و در زمینه انجام عمل های جراحی تخصصی علاوه بر مجهز بودن به مجموعه اتاق های عمل، دارای اتاق عمل قلب، اتاق عمل آنژیوگرافی و اتاق عمل چشم است و در این حوزه نیز از پزشکان مجربی بهره می برد.


سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز عنوان کرد: آمار ذکر شده عمل های جراحی انجام شده در دو سال گذشته مربوط به اقدامات صورت گرفته در اتاق عمل جنرال مرکز است، با در نظر گرفتن تعداد اعمال جراحی انجام شده در اتاق عمل قلب، چشم، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی بیمارستان، بی شک تعداد اعمال جراحی صورت گرفته در این مرکز بسیار بالاتر از این عدد است.تمامی حقوق این پرتال خبری و اطلاع رسانی متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز می باشد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8