چهارشنبه, 5 مهر 1396
رو عنوان : برپایی پایگاه آموزشی در بیمارستان امام(ره) اهواز؛
عنوان : "نه به چهارشنبه سوری خطرناك" با هدف پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال
کد خبر : ۶۰۶۰۲
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ 
ساعت : ۱۳:۱۰:۲۳
عنوان گروه خبري : اخبار مرکز . اطلاعیه های پرسنلی .

پایگاه پیشگیری از حوادث و خطرات چهارشنبه سوری با هدف آموزش به عموم مردم در بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز برپاشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، پایگاه پیشگیری از حوادث و خطرات چهارشنبه سوری با شعار "نه به چهارشنبه سوری خطرناک" امروز، یک شنبه (22 اسفندماه) از سوی آموزش دفتر پرستاری و تحت نظارت مدیریت خطر حوادث و بلایای این مرکز برپاشد و بروشورهای حاوی آموزش های لازم جهت پیشگیری از خطرات و حوادث احتمالی و مراقبت از نوجوانان و جوانان در مراسم چهارشنبه آخر سال بین پرسنل و مراجعه کنندگان توزیع گردید.

چهارشنبه سوری یکی از جشن های ایرانی است که در شب آخرین چهارشنبه سال(سه‌شنبه شب) برگزار می شود. مراسم سنتی مربوط به این جشن، از دیرباز در فرهنگ سنتی مردمان ایران زنده نگاه داشته شده‌ است.

اما برخی افراد با آتش بازی های خطرناک، شیرینی فرارسیدن بهار و عید نوروز را برای خود و بعضا برای دیگران به تلخی تبدیل می کنند. هرگونه بی توجهی به نکات ایمنی و سهل انگاری در برپایی مراسم چهارشنبه سوری می تواند زیان های جانی و مالی سنگین و غیر قابل جبرانی را در پی داشته باشد.

حادثه برای هرکسی اتفاق میافتد و در برخی حوادث افرادی کشته شده یا به شدت آسیب می بینند. اما با رعایت نکات ایمنی و مراقبت از فرزندانمان می توان از بروز اغلب حوادث از جمله حوادث چهارشنبه سوری جلوگیری کرد.

تمامی حقوق این پرتال خبری و اطلاع رسانی متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی امام خمینی ره، جندی شاپور اهواز می باشد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8